O firmie

Witamy w sklepie FlytrapFactory.pl

Sklep flytrap factory to 2-osobowy zespół, Kamil i Ewa, zajmujący się uprawą roślin mięsożernych w małym gospodarstwie rolnym w województwie Lubelskim.  Dokładamy wszelkich starań aby hodowane przez nas Muchołówki, Rosiczki i inne rzadkie rośliny owadożerne dawały wielką radość ich nowym opiekunom.

Głównym gatunkiem w naszej hodowli jest Muchołówka amerykańska i jej niesamowite odmiany hodowlane (kultywary) z całego świata. Typowe osobniki Muchołówki rosną u nas od nasionka więc dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy przez lata, możemy dostarczyć Państwu rośliny najwyższej jakości.

Kultywary muchołówki amerykańskiej rozmnażane są wegetatywnie przez podział roślin pozyskanych od uznanych hodowców między innymi z Francji, Czech, Hiszpanii, Niemiec, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii.

Oprócz znanych już odmian hodowlanych Muchołówki amerykańskiej ciągle pracujemy nad uzyskaniem całkiem nowych kultywarów posiadających niespotykany wygląd. Robimy to poprzez krzyżowanie kolekcjonerskich okazów między sobą. Pierwsze efekty tych prac postaramy się zaprezentować jeszcze w 2016 roku.

Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe gatunki roślin mięsożernych tak aby każdy, zarówno początkujący jak i doświadczony hodowca, znalazł w naszym sklepie swojego wymarzonego pogromcę owadów.

 

Dziękujemy za odwiedzenie FlytrapFactory.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl